Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proces vzniku

1. 3. 2014

 

 

Milí budoucí čtenáři,

 

možná se vám dostane do ruky malá knížka s netradiční kroužkovou vazbou,o které se nějakými cestami božími dovíte.

Bude se vám možná zdát podivná,ale záhy snad pocítíte její účelnost a netradiční vzhled podobný skriptům nebo nějakému manuálu.Je to záměr,který přesně slouží svému účelu.

Od roku 2006 se mi dostávalo té veliké cti, získávat řadu informací  pro svou terapeutickou práci ,pro obsah seminářů a jejich průběh,chanelingem .Stejným způsobem přicházelo mnoho informací z mimozemských sfér o vývoji vesmíru, země,systémech tvoření, veškeré to poznání jemnohmotnosti světů a všeho, čeho bylo třeba.

Informací osobních,planetárních,vesmírných.

Některé z nich zůstaly pouze informací

"v hlavě",pokud bylo potřeba, některé našly svůj domov v šuplíku.

Tenkrát jsem si bláhová myslela, že by bylo fajn se o poznatky podělit.Nebylo dovoleno, nebyl správný čas.Tehdější poznatky byly z jistého důvodu nestravitelné,neuchopitelné,nemohly ještě spatřit světlo světa.

S rokem 2011 se otevřela možnost pronést vizi ze Síně slávy na Zem.

Po tomto procesu přicházela Poselství pro všechny mírumilovné bytosti.Tak postupně vznikaly zápisy autentického chanelingu s niterným prožitkem v duši  v promluvách se mnou, s mým fýzis.Často provázené fyzickými prožitky vibrací,slz,tepla,vyzařování energie z různých částí těla, dlaní,ze srdce, dechem,chodidly,totálně zpoceným pod,paždím.Hluboce jsem pocitovala a prožívala v těle pravdivost informací.S opakovaným pročítáním zápisu a opravováním překlepů při automatickém psaní na klávesnici přicházely vize jasnovědění,jasnovidění, jasnocítění ,mnohdy vše bylo jako živé tady a ted v pokoji u PC.

Až na podzim v roce 2013 nastal čas Poselství z roku 2011,2012,2013 sestavit do podoby ke čtení i k individuální práci.

Zásluhou přítelkyně paní Bc.Jany Klikové vznikla tato knížka Poselství I.,kterou třeba i vaše ruce otevřou a duše i mysl v ní najdou to, co potřebují.

Užitečné načítání vám přeje Jitka Králíková