Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bod 0

1. 11. 2012

 

 

Mírumilovné bytosti na planetě Zemi,

 

změna potřebná k dalšímu směřování  života do světla božího trůnu je připravena  s velikou přesností a pečlivostí,protože každému se dostane podle jeho služby Bohu Otci všemohoucímu, Stvořiteli Nebe i Země, Duchu svatému i Synu božímu.

Na přepólování musí být všichni obyvatelé planety Země připraveni nejen duchovně, duševně, ale i fyzicky.

Duchovní příprava byla poskytnuta všem bez rozdílu skrze modlitby a duchovní práci vědomých světelných bytostí,jejichž fýzis muselo být skryto a ještě nějakou dobu skryto zůstane.Díky službě jimi vykonané ,život v tomto lokálním vesmíru pokračuje k Homo archangelis rex, k Člověku archandělskému, královskému.

 

Země má místa s převelikou hustotou energií,která táhnou vývoj takového Člověka zpět k rozkladu.Aby se tak nestalo těm, kteří tímto směrem nechtějí jít,včas pocítíte možnost volby srdcem,byť i na poslední chvíli z posledních chvil.

Energetický tok kosmické temnoty svou gravitací vyčistí  mysl a s ní současná poznání skrze Ego.Zůstane poznání skrze rovnováhu srdce-skrze světlo srdce.Nic jiného nemá šanci ve světle žít.

Ta volba nastane jako kosmická levitace temnoty,bude tvořit skutečné obrazy podle vaší mysli.Jak přemýšlíte, smýšlíte o druhých, sobě, přírodě, vesmíru,tak se vám bude dít.Vaše představa bude ihned vytvořena a ihned akční.Nemůžete ovlivnit představy jiných, ale můžete tvořit představy své.V té době uvidíte sebe a jiní uvidí vás.Nic nikomu nebude skryto.

Země na oka-mžik zastaví svůj pravotočivý tok a v nastálém tichu a kosmické hustotě temnoty se změní světlem božího trůnu vzorce, které vedou k destrukci jako jedinému cíli života.

Vesmírné síly rovnováhy v tomto bodu O zafungují takto-v novém toku dostává vždy přednost život vedený ze srdce.

Lidstvo jako jedna bytost dostane darem kratičké období přechodu.V nastalých dnech bude" gravitační "silou světlo božího trůnu a jeho hierarchií čistota víry.

Jen jediný okamžik přepóluje celou planetu  Zemi.

Znovu se Ona obrodí a vrátí do své plodnosti a krásy.Jen s tím rozdílem, že životodárné síly dají sílu jen zdravému vývoji života.