Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budiž pozdravena Ženo žen

18. 5. 2011

Změnil se poměr sil na zemi.Velké světlo září v dál a země je viditelná.Mnoho z toho , co se děje,má energetický podtext, i když si to mnozí z vás, drazí pozemštané, neuvědomujete.Tu přetěžkou práci, kterou za vás odvedla  Ona.Námi milovaná Marie.Není to samozřejmostí, ale vy vše jako samozřejmost chápete a netušíte jak mnoho sil to stálo ji.Je stále stejná,  stejně skromná, stejně trpělivá , stojící v ústraní a stále čekající na vaše chápání a pochopení jemnohmotnosti světa světelného.

O, drahá Marie, tvá síla, moudrost Muže muže děsí, tvá ženskost mezi ženami vyvolává posměch a odsuzování, není to vůbec jednoduché uchopit a pochopit tvé energie a splynout s nimi. Chce to veliký kus odvahy a osobní statečnosti.Zatím málokdo chápe,každý raději vyčkává,myslí si, že to půjde jinak, ale nelze jít jinou cestou než tvou, drahá Marie. Milostiplná, milosrdná,čekající, trpělivá,zrozená ve fýzis do těla Kristova,ženo milovaná a milující,tvá trápení a bolest vykupují a očistují Věčnost.

Jen ten, kdo skutečně hledá, najde,

jen ten, kdo skutečně cítí, procitne,

jen ten, kdo skutečně slyší, bude vyslyšen,

jen ten, kdo skutečně zpívá hudbu sfér, bude opěvován.

Ona, kráčející vpřed a přesto stojící opodál, vysmívaná, bičovaná hleny, slizy, žlučí, snětěmi, chápající a trpělivá, čekající a vědomá sebe, všeho a všech.

Neskutečnou silou Muže oplývající a nekonečnou něhou ženskosti hýčkající právě narozenou budoucnost Věků.

Chvála tobě, Marie,Ženo žen.  AVE!