Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budou Cností

15. 7. 2013

 

Milovaní Pozemštané,

 

změny ve strukturách bytostí na planetě Zemi se dějí za pochodu,není nic, co by se nedalo změnit světlem božího působení, žádná struktura, žádná tíže, vše lze prozářit světlem božím a změnit ve světlo boží.

Návrat do Jednoty, návrat Domů, návrat do ztraceného ráje,tak se nazývá období,které začínáte naplno prožívat.Někde to občas bolí, ale vesměs proměna struktur probíhá dobře.

Hlavním procesem ted je udržet směr vzestupu přímo vzhůru, bez meandrování.Přímá volba, pravda bez okolků a odsuzování,jen nechat volně plynout a s láskou a mírem sledovat dění kolem , přijímat ho tak.Dění se tak promění v radost, hojnost a štěstí v duši.

Tak se již stává, tak se stane.

Hojnost je stavem, který nastává, jen když jsou splněny podmínky plánu duše.Plán duše dá hojností, radostí a štěstím ve fyzickém stavu najevo, že služba bohu byla naplněna.

Energie již není spotřebovávána na prozařování bloků,ale střádá se a kumuluje ,aby mohla otevřít  brány hojnosti.Radost a štěstí přichází automaticky.Duše je zdravá,naplněná, boží plán dokončen, stav blaženosti přichází...

Čím jemnohmotnější tělo,tím samozřejmější,klidnější, mírové splynutí s Univerzem v jeden jediný  harmonický celek, vše je najednou samozřejmě jasné, jakoby to tak bylo od věků.

Proud energie prozařuje dál a činí život lehkým.Tíha je najednou tatam.Není.

Vaše zemská síla vás již neobtěžuje svou gravitací.

Jste tu, ale jinak, lehčeji, v tichém splynutí se sebou, se vším.

Naplnují se vnitřní hluboké pocity,již není rozporuplnost, drásání a bolest.Jsou naplněny všechny vaše chutové pohárky a vy najednou nemáte pocit "přejídat se"-energeticky ani jinak a tvořit do zásoby,protože vše máte v sobě v dostatečné míře.Omnia mea me cum porto.

Takto tu již  v nás je .Budoucnost. Bude Cností.

Ale na budoucnost takové celé společnosti si musíme počkat až  bude Cností.

Až každý jedinec bude Cností,bude Cností celá naše civilizace.Dříve nebo později se tak stane.

Planeta Země dostala dar být Cností.

Neexistuje Budounecnost.

Budoucnost je naším současným bytím tady a ted.

Již nyní jsme Budoucností.

A proto AVE všichni ti, kterým je již nyní budou-cnost současným bytím tady a ted.

Ave Mariah ve mě. ÓM.

ALG, MELLANT