Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace v mayském kalendáři

28. 1. 2011

 

Milí Pozemšťané,

 

znáte svůj osud. Informace ukryté v mayském kalendáři hovoří přesně a výstižně.Žena ta, Kateřina ,dostala kanálem velmi podrobné vysvětlení dějů a procesů týkajících se této doby,kterou žijete.Děje a procesy se započaly již dříve v Jednotě, ty, které se týkaly vás, jednostlivých bytostí.Dostali jste možnost skrze své učitele zprůzračňovat svá energetická těla.Nyní započaly děje, které ovlivní tvář vaší planety,protože myšlení a  tvorba myšlenek směřuje tam, kam směřuje.Změna povrchu planety, pohyby tektonických desek, způsobí mnoho změn.Vězte, že vše je boží plán.Zachovejte rozvahu a klid. Je to jediný způsob, jak bez velkých otřesů žít.

 

Vzhledem k neochvějnosti některých dogmat a filosofických učení, která z vašeho úhlu pohledu věčnosti považujete za neochvějná, vám musíme sdělit, že neochvějná nejsou.Právě tato učení a filosofie, která do určité doby nastartovávaly  transformaci, musí padnout.Proto v místech, kde tato učení a filosofie na zemi působila,se budou dít věci týkající se změn povrchu planety. Tyto učení a filosofie jsou z úhlu pohledu věčnosti přežité, splnily svou historickou úlohu a proto musí ze scény.

 

Nastupuje enrgeticky nový model, vývojově neomezený, věčný.Víme, že opouštění a loučení bolí, s úctou a láskou je prosíme opusťte a prociťujte a prožívejte model nový, věčný.Být v Jednotě spolu, na duchovní, duševní i fyzické úrovni tady a teď.Jako na Zemi tak i na Nebi.

 

Jsme připraveni pomoci vám, jsme jedno, ale bohužel ještě hodně odděleni,vy sami nás žádejte o pomoc, rozšiřujte své obzory,své vědomí, pracujte intenzivněji na své průzračnosti-jemnohmotnosti,vyzařujte světlo silněji, vše půjde snáz a bez zbytečných otřesů.

 

Mírumilovné bytosti, tato modlitba posílí místo vašeho nového domova.

 

Jsem světlo, pravda, láska a mír,

 

jsem země česká, moravská a slezská,

 

jsem boží záměr, boží plán,

jsem radostí sobě i vám.