Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mírová brána a svět sluncí

3. 8. 2011

 

Mírumilovní,

dnes se vám dostává do srdcí vzácný dar.Jednota obsahu a formy hmoty. Mírová brána  ve fyzické úrovni mírumilovných  je absolutně ,definitivně otevřená. Změna energetického toku vytvořila předpoklad zprůchodnění vašeho srdcečního centra a zablokované, hluboce uložené ve vrstvách existenční 1D/první dimenze/ se zprůchodnilo  neskutečně rychle.Výsledkem zprůchodnění a otevření vaší Brány míru jsme uchváceni.Co to znamená pro vás, ve vaší fyzické podstatě,to zjistíte . Žádná bolest, stres, nesnáz,žádné trápení a další donucovací procesy a vydírání otrokářským způsobem  vás již nevykolejí z vaší Brány míru.Zuřící válečné konflikty kolem vás ,vás zanechají v klidu.Možná chápete možná ne, odkud se bere ta rovnováha.  Pro vás již neexistují kosmické mříže,které zesilovaly a křivily různým způsobem pravdivý světelný tok do vaší mírové brány. Před nedávnem byla ještě možná manipulace s vaším srdcem, nyní již NE.Přímo ze Zdroje k vám přichází čistoskvoucí láskyplnná energie -osvícení.Vše je pravdivé jak má být.
Nám všem, kteří pracujeme pro záměr boží jakoby z druhé strany se naskýtá úchvatný pohled  na obrozující se, rozkvétající Zemi.Současně s ní rozkvétá a září celá sluneční soustava.Energie Mírové brány každé mírumilovné bytosti vytváří tady ve vesmíru malé zářivé slunce,svým vědomím vytváříte neskutečnou velkolepou nádheru centrálního slunce.Vskutku impozantní.Nám všem dáváte možnost napojení přes váš dech a vaše vědomí. Dovolte nám jeden recept:  Nádech: RADOST-vědomá myšlenka na ni, můžeš to slovo i vyslovit ,nemusí být jen mentální-

 

růžová ,zlatavá, bílopoměnková světelná vibrace, vůně květin,lehkost padajících okvětních lístků třešní a jabloní,jemný vánek-požehnání.   Výdech: MÍR -vědomě jako u radosti, modravé tóny akvamarínové,tyrkysové,smaragdové vody i hlubiny uvnitř se stříbřitými a zlatavými odlesky a vibracemi, vůně vody sladké i slané,plynutí, odevzdání,posvátné ticho, lehounká krása a něha bytí, průzračnost, světelnost svého JÁ JSEMToto nádherné vyzařování zachytí naše světelné frekvence ,vaši připravenost a komunikační schopnosti znásobíme. Prosíme pracujte se svými jemnohmotnými možnostmi, pracujte skrze vaše vědomí, již nebudte skromní ve svém tvoření společného jemnohmotného světa, vědomě tvořte hojnost, harmonii, krásu, přirozenost. Tvoříte ráj na Zemi.