Jdi na obsah Jdi na menu
 


OTEVÍRÁME červí díru

16. 6. 2011

Milovaní!

Vaše vědomí je daleko, daleko u nás,je jasné, že se vám mnohým z toho točí hlava. Dostáváte možnost číst, psát a procítit vaše duchovní jména, cítíte tu veškerou krásu svobody, která je na dosah, není divu, že se opojně opájíte nastálým procesem  uvolňování mrtvých těl, konečně vás netíží, nemění vaše světlo v kaloidní rozptýlenou zář, ale ve světlo zářivé a jasné.O to víc, prosíme, dbejte na čistotu mysli a krmte svá těla skutečně živou,světelnou potravou.Jen to, co vyrůstá ze země,co  je ukotveno na zemi a prochází vaším harmonickým láskyplným srdcem,je ta správná potrava.NIC JINÉHO!Nepodléhejte iluzi,nikdo za vás nic neudělá jen vy sami za sebe, nenechejte se odvézt od práce na všech úrovních tady a ted. Nezapomínejte, že jste Lidé z masa a kostí a krve, že jste mámy, tátové, děti, kamarádi, sousedi, spolupracovníci..Tady a ted je ten život, který žijeme-žijete.Žádné kvaltování, žádná lenost.Tak jak má být.

Obyčejný, prostý, čistý -radostný.

Dny slunovratů vždy vaší zemi dávají novou sílu ukotvovat a propojovat.Ani dnes tomu není jinak.Ale přesto je tu jeden nepatrný rozdíl.Galaktické srdce nám dává tímto slunovratem požehnání ,pro ty, kteří jsou již připraveni,stát se "za pochodu" Světlem pro ostatní.Dosud jsme se čistili a pracovali na sobě tak, že jsme ukládali a "kompostovali" zpracované v našich tělech a jen z části se vše odvádělo do země či vesmíru.Nyní s tímto slunovratem přichází mnohem větší síla světla k prosvěcování,čistění, prozařování těl než dosud. Co tedy s nezvykle silným a zhutnělým "odpadem"? Ten odejde také pomocí vesmírných sil mnohem rychleji a efektivněji než kdy dřív.A čím  a kam?  Červí dírou.Prostě takovým zvláštním zařízením,které čistí ucpaná potrubí, jímky prastarého systému.Těšte se!Konečně čisto!

Rychle a účinně budeme pracovat s vámi po letním slunovratu.Budte připraveni na cvrkot ,ale  budte bez obav, vše zvládnete.Vy dáváte všemu   nádhernou nadsázku svým specifickým humorem.Nikdy vás neopouštěl a pomáhal zvládat vše lehce, hravě, švejkovsky. Ukotvěte jej, prosíme vás ,ve vašem každodenním žití, milujeme jej ,motivuje nás , dovoluje nám pomáhat vám mnohem víc než jen dovolují pravidla.Zvládnete TO snáz.