Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství světla

28. 1. 2011

 

Vítáme tě,

 

nemáme jinou možnost než přes tebe předat tvé Modré planetě poselství naší civilizace Arkturus.Prosíme napiš a dej na net.

 

Milí Pozemštané, začínáme s vámi navazovat kontakt skrze Bílou hvězdu.Vaši mudrcové ji kdysi dávno nazvali hvězdou betlémskou.Skrze ni se stávající energie transformační vlny, která dorazila na vaši planetu,stává otevřenější a aktivnější než kdykoli předtím.Mnozí z vás ji pocítí hluboko ve svých tělech, ale nejvíce pocítíte změny v tělech fyzických.Stav, kdy se budete ocitat na několika místech najednou je zcela normální. Ve fyzickém životě se budou dít věci velmi rychle, proto pozor na MYŠLENKY. Vytvářejte konstruktivní, světlem naplněné procesy a děje, uskuteční se velmi rychle.Ale stejně tak rychle se uskuteční i vaše pochyby a destabilita.Jste naplněni světlem různých vlnových délek,vibrací,jste světlo a světlo je,nemůže zmizet,pouze je nemusíte vidět, ale stále jsou tu bytosti, které ho vidí,umí ho léčit, navyšovat.

 

Skrze tuto ženu z hvězd,skrze její hudbu sfér,se naladíte na základní vibrace naší civilizace-a léčení, samoléčení ,začíná.

Betlémská hvězda je to nejlepší, co vám, nám,může Bůh dát, ona je částí Jeho, je k dispozici tam, kde snížené a zpomalené vibrace ohrožují život ve vesmíru.Věřte nám, i našemu vesmíru pomohla zachovat život. Teď pomáhá vám i nám všem. Amen.