Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední fáze

21. 8. 2017

Milovaní,

nastává čas posledního uvolnění zbytkových energií,které vás spoutávají a nutí vás být dole v dole,kam již nepatříte.Vaše práce ,milovaní,je nyní s námi pospolu v pozemské rovině bytí.Společně tady a ted tvoříme nový život v nové zemi.

Oddělení od paradigmat se děje postupně,všichni vstupujeme do poslední fáze.

Co se musí dít.

Umírat a znovu se rodit,obnovovat se,růst.Vše dohromady a vše najednou,intenzivně, efektivně,viditelně- v manifestacích.

To je obsah poslední fáze.

Z nekonečných hloubek vědomí i nevědomí vyplouvají na povrch nedodělky,které jsou posíleny negativními zlými energiemi emočního rázu.

Proto dostáváte "přes hubu"od svých nejbližších, nejmilejších,od těch, od kterých byste to nikdy nečekali.To ne oni, ale energie vzniků a zániků,které se nemají jak ukotvit,nemají svého nositele,se přichlípnou na tuto osobu a ona jedná jinak,protože je touto negativní zlou silou ovládána.Jsou to zbytky Síly, která zotročila lidstvo a toto je její poslední již prohrané tažení v boji o moc.

V žádném případě se takovým útokům nepodřizujte,neplačte do polštáře,usmějte se té bezmoci vás ovládat,urážet...vše je jen zoufalá hra,která končí.Síly zlého konání poznáte srdcem a pohledem do očí a vašim úsměvem se rozpadnou.Pohled do očí a radostný úsměv je rozloží ve světlo.

Budte  na věky věků požehnaní za tuto vaši práci.

Ámen.