Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řád Pravdy Boží

5. 12. 2011

 

Přichází čas, drazí Mírumilovní, ve kterém je třeba přiložit světelné ruce k dílu božímu, společně s vámi se tvoří laskyplný čistoskvoucí nový svět vaším světlem.

Po krutém nastavení chaosu se Silou sil hlásí k životu Řád světla pravdy boží a pravda boží sama. Ted je tolik třeba vaše odvaha a statečnost a skálopevná víra v Pravdu boží, jež dostává mimořádnou dávku síly tak, aby  Řád pravdy boží zavládl všude tam, kde může proniknout, všude tam, kde má otevřeno.Řád pravdy boží je jediný způsob , jediný projev ŽIVOTA. Nastavit si jej může každý,kdo chce.To chaotické ve vás dostane řád, tzn. to nepotřebné se uvolnuje  opouštíme staré procesy a struktury v nás, to nové přijímáme a věříme v to.Pomoc veliká se ukrývá v těchto slůvkách, jsou-li cítěny srdcem .Drahý bože dej prosím Řád pravdy boží mému tělu, mému srdci, mé mysli.Uvolnuji a opouštím, přijímám a věřím.Chcete-li drazí Mírumilovní vnímat mezihvězdný prostor a jeho světelnou proměnu, pomozte vědomě stejnou mantrou takto.Můj drahý bože, dej prosím Sílu sil  Řádu pravdy boží  na Zemi, pod Zemí, nad Zemí, za Zemí.

Řád pravdy boží lze žádat pro krajinu, domov, proces či určitou,danou situaci otevřeným srdcem a otevřenou myslí. Vždy poděkujte.Mantru ukončete zvukem ÓM nebo slovem Amen.

Sláva společnému božímu dílu.