Jdi na obsah Jdi na menu
 


Světelná operace

2. 3. 2012

Místo konání světelné operace Člověk archandělský, drazí mírumilovní, je tady - Země, Modrá planeta, Země Mariina.

Začátek zázračného léčení souvisí v každé duši s naprostým otevřením se do meziprostoru, kde již čeká léčivá síla Mariina, kterou lze chápat jako bránu bran do meziprostoru Stvořitele.

Záměr Stvořitelův v srdci Mariině byl dokonán okamžikem přijetí svého poslání. Stalo se tak.

Mezihvězdným prostorem Stvořitelovým smí tvořit jen ten, kdo srdce Mariino najde a čistotou svého srdce a čistotou své mysli Mariinou zemí projde beze zbytkové energie. Projít jejím energetickým polem přináší obrovskou radost a zázračnou lehkost  bytí ve fyzickém těle, ve fyzickém životě, ve fyzické rodině, ve fyzickém domově, ve fyzické zemi. Nic virtuálního, vše tady a teď. Proto nehledejte Mariinu zemi, bránu bran, jinde než na zemi.

Mezihvězdný prostor Stvořitelův čeká na tvoření otevřenou myslí a otevřeným srdcem. Vše a ve všem konání jest Vševědno, Všemocno, Všejsoucno. Jakékoli tvoření na Zemi tímto principem vytváří vysokofrekvenční světlo a zhmotňuje svému tvůrci Stvořitelův záměr i v nejhrubohmotnějších podmínkách, jaké si jen lze představit. Tímto principem se rozkládá hrubá  hmota ve Stvořitelovo světlo.

Vesmírná monstra se Stvořitelovým světlem mění na Stvořitelovo světlo.

Zemská monstra se Stvořitelovým světlem mění na Stvořitelovo světlo.

Óm.