Jdi na obsah Jdi na menu
 


Světlo a Řád

14. 4. 2011

Mírumilovní,

katastrofické scénáře posledního mayského období se rojí jako houby po děšti.Změńte svůj postoj k nim.Nezlehčujeme období posledního mayského času,ale pravda je jiná.Změnit svůj život a milovat jej tady a ted ve vašem současném fyzickém těle může úplně každý.Vysoké frekvence světla, které vaše těla prostupují a ještě prostoupí,pokud otevřete svá srdce a mysl a dovolíte průnik-průtok vysokým vibracím,vám pomůže překonat zmíněné období.

Kdo myslíte že má rád katastrofické scénáře vývoje na planetě Zemi?

Komu a čemu slouží?

Kdo takové scénáře šíří a proč?  Ten, v čím je to zájmu.. Ve vašem, mírumilovní, jistě ne.

Vy přece víte, že nová setba musí být zdravá a že se odděluje od světla to, co světlem není a za světlo se vydává.Jste ve fázi,kdy nevědomost neomlouvá.Neplatí žádné ALE.Každý může svou vědomost získat, pokud chce.Opravdu stačí chtít.

Opustte obavy katastrofických scénářů a zaměřte se na sebe.Vycitujte svým srdcem, nechte se vézt jeho moudrostí,konejte, myslete, mluvte pravdu.Žijte pravdu.Bude-li každý z vás k sobě pravdivý,lež se sama oddělí a nebude mít ve vašem životě místo.Odejde nebo zemře.To vy sami jste tvůrci budoucích hodnot,to vy sami, obdařeni boží podstatou, kterou probouzíte,tvoříte svůj život, svět,svou rodinu, svou zemi, svůj národ.Těm,kterým se tvořit světlem nechce,ti raději tvoří katasrtofické scénáře budoucnosti.

Inu ,vše je obrazem vás.Jaký obraz malujete,takový vás obklopuje,na takový se díváte, v takovém pak žijete,nebo se ho bojíte.Zuřící a běsnící živly na planetě jsou obrazem zuřících a běsnících živlů ve vás,bytostech,jež obýváte to které místo,jež je zasaženo "katastrofou".Vše má na planetě Řád daný bohem-otcem všemohoucím,vševědoucím,všejsoucím,všekonajícím.Každý Každý národ má své místo v tomto Řádu,každý národ byl patřičně pro svůj úkol vybaven.Bůh nedělá chyby, on ví.Pokud místo a Řád jest porušován a porušen,měněn destrukcí-temnotou, musí přijít čas rovnováhy,a ten je tu.

Modrá planeta-Země,byla vždy místem života,byla vždy královstvím božím, byla vždy rájem všeho, všech a pro všechny živé bytosti světla.Takto to bylo, je a bude.Nelze jinak. I toto je Řád.Vše, co se děje, je tedy jen zcela přirozené,vytvářející a obnovující Řád.

Na vás, drazí mírumilovní tedy je, jakým způsobem bude Řád obnoven, obrozen.Víte to.

Řád obnovují a obrozují s vámi všechny mírumilovné síly vesmíru a boží prozřetelnost sama stojí za vaší prací pro Světlo a Řád.Není jiná cesta pro planetu Zemi než vaše, mírumilovní.Na vaší cestě tvoření srdcem nemá chaos a katastrofický scénář místo.Vše, co se děje ted, v závěrečné fázi,je Panoptikum.Mírumilovní zůstaňte mírumilovní,neboť milovat mír znamená neválčit z důvodu přítomnosti síly boží ve vás.Boží síla, pro kterou si vás tolik vážíme,pro vaši odvahu žít právě teď,nebude přece ničena silou boží!!Věřte! Pohleďte zítřkům směle do očí! Jsme tu s vámi a milujeme vás, jste ti nejlepší z nás!