Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vírou ve svět

30. 1. 2012

Vírou ve svět vysokofrekvenčních energií dáváš nám všem sílu strukturovat vaše příští, nejbližší dny a měsíce tak, aby se každému dostalo toho, čeho po právu má. Budou ti jedni, druzí i třetí,...

Ti, kteří získali své statky na Zemi a na nebi právem a spravedlností svou, myslí svatou a srdcem svatým, těm bude dobře a ani vlásek nezkřiví se jim, protože oni jsou připraveni na všechny možné varianty, které současný stav Země nabízí. Jsou již v podobě duplicitní, oddělili již tíhu svou a nechali upadnout přetěžká svá těla dle gravitačních zákonů Země, oprostili se od tíže hmoty, hmotu chápajíce tak, aby byla v rovnováze v jejich zdejším bytí. Jste to vy, zemští archandělé, vás silný mužský vesmírný princip hmoty směřující k Zemi nezasáhne, a pokud ano, pak jen lehounce, odhodíte poslední zadržované.

Ti, jejichž zemské statky a nebeské statky smíchané a nejasné jsou, dostanou příležitost pořádky si udělat. Co je královské, dejte králi, co boží, bohu. Po zasloužené perné práci těchto bytostí si i ony oddechnou a získají zaslouženou svobodu a klid duše.

Ti, jež zatížení a nevědomost tíží a žene znovu a znovu do karmického kola, dostanou příležitost si karmické kolo užít. Nebudou již používat energii druhých, ale svou vlastní. Dostanou to, co chtějí, bude to jejich, vlastní. Budou se vlastnit.

Marie milovaná, tvá energie a průhled do všeho a všech je darem pro tuto Zemi. Pod silou energií se rozpadne vše, co není pravdou boží.

AVE zemští archandělé.