Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zářivý úsměv

23. 5. 2011

Tak a od dneška to fičí.Máme radost z vykonané práce,milí mírumilovní.

Velmi silně z vás odchází starý svět,umírá,stará vaše těla se od dnešního dne budou ukládat do "hrobů"velmi rychle, nekompromisně a prudce.Nová těla přicházejí a jsou již na dosah, jsou připravena ke vstupu.Jen jim, prosím, udělejte místo. Jak?

Rozlučte se se starými těly, jak jim náleží, nezadržujte je vědomě ani nevědomě. Lučte se modlitbou, písní, hraním na nástroje,tichem...Je to tak,jako s vašimi druhými zuby.Ty první jsou nahrazeny trvalým chrupem.Všichni víte, že vám druhý chrup naroste.Nepochybujete o tom. Nepochybujte o svém světelném, novém těle.Ono je. Existuje, existovalo.

Ten první, dětský chrup je nestálý a musí ven.Nějaký zoubek jde bez problémů, ani nevíte jak, jiný bolí ,ale nový chrup je připraven vždy,dokonce už v bříšku vaší maminky byl pro vás připraven, ale vy jste to nevěděli, někdy to ani vědět nechcete,ale je to tak i bez vašeho vědomí.

Při výměně a při růstu nového zoubku to bolí.Někdy víc, někdy méně,ale pěkný zdravý nový chrup je tou dobrou odměnou za bolest a trápení, že.A tak je to i s vašim novým tělem.

Již brzy se budete zářivě usmívat.Karmické kolo končí, již ho netřeba.

Zářivý úsměv budete mít se svým zářivým tělem.

Kdo nebude mít tělo, nebude mít ani úsměv.

Pokud tělo již nechcete,nepotřebujete ani úsměv.

Hodně sil do nové kořenové čakry!